Instagram hikayesi, Facebook’tan atılabilecek!

0

Instagram hikaye özelliği, ilk çıktığı günden bu yana müthiş bir popülariteye ulaştı ve Snapchat’i geride bırakmayı başardı. Daha sonra Facebook‘un da kendi ağına dahil edilen hikaye özelliği, şu an test edilen yeni özellikle birlikte daha da gelişecek.

Test edilen yeni özellik aktif olduğunda, kullanıcılar Instagram hikayesini direkt olarak Facebook üzerinden paylaşabilecek.

İki uygulama hikaye özelliğinde birleşiyor

2012 yılında Facebook tarafından satın alınan Instagram’da bu satın alım sonrası paylaşılan fotoğrafların Facebook’ta da görüntülenmesi özelliği gelmişti.

Görünüşe bakılırsa şimdi test edilen özellikle birlikte iki uygulama arasındaki ortak kullanım biraz daha gelişmiş olacak. Henüz direkt olarak hikayeyi Facebook’tan Instagram’a gönderme özelliğinin ne zaman geleceği bilinmiyor. Ancak paylaşılan ekran görüntülerinde bazı hesapların bu özelliği test edebildiğini görebiliyoruz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>