Bisiklet ile kripto para kazanılabilecek!

0

bisiklet ile kripto para

50Cycles isimli bir firma, bisiklet ile kripto para kazanma projesini başlattı. Bisiklet kullanıcıları, gittikleri yol boyunca kripto para kazanacak.

Çevre dostu proje: Bisiklet ile kripto para

Londra merkezli 50Cycles, çevre dostu olmayan kripto para çıkarma yöntemini, çevre dostu bir proje ile taçlandırıyor. 15. yıl kutlamalarına özel olarak şirket, elektrikli bisiklet satın alan müşterilerine gittikleri yol boyunca kripto para ödemesi yapacak. Bu kapsamda kullanıcılara her 1600 km için 20 pound ödeme yapılması hedefleniyor.

Şirketin bu projesinin arkasında, kendi kripto para faaliyetlerini büyütmek bulunuyor. Şirket, Ağustos ayı itibariyle LoyalCoin isimli bir kripto para ile coin piyasasına çıkacak. Bisiklet kullanıcılarına da bu LoyalCoin ile ödeme yapılacak. Kullanıcılar kazandıkları LoyalCoin’leri şirkete başvurarak punda çevirebilecek ya da buradan ürün satın alabilecekler.

Büyüyen iki sektörü birleştiren şirket, hem elektrikli bisiklet hem de kripto para piyasasında varolmaya çalışacak. Şirketin kripto para ödemesi yapmak için ise müşterilerin, 1695 pound başlangıç fiyatı olan TOBA modeli satın almaları gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>