James Rodriguez kendi kripto para birimini çıkaracak

0

JR10 Token

Blockchain teknolojisi ile bu alana meraklı ve yatırım yapmak isteyen birçok kişi kendi kripto birimlerini çıkarmak için planlama yapıyor. James Rodriguez de bunlardan biri olarak kendi kripto para birimini çıkaracak.

James Rodriguez kripto parası: JR10 Token

2014 Dünya Kupası gol kralı ve şu anda FC Bayern München’in yıldız futbolcusu olan James Rodriguez, kendi marka değerini yükseltmek için yeni bir girişime imza atıyor. James Rodriguez, kendi kripto para birimi ile hem daha güçlü taraftar ilişkileri kurmayı hem de marka değerini temsil edeceği belirtiliyor. Çıkacak olan bu yeni kripto para biriminin adı ise ‘’JR10 Token’’ olarak duyuruldu.

Ayrıca Rodriguez bu girişimiyle, kripto para birimlerine yönelik proje yapan ilk uluslararası futbolcusu olacak.

JR10 Token, 27 Mayıs itibariyle SelfSell uygulaması aracılığıyla ön satışa çıkacak. JR10 Token kullanan kişilerin hediyelik ürünler gibi taraftar alışverişlerinde ekstra fırsatlara sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca fan club toplantılarında yer alma gibi özel teklifler ve ayrıcalıklardan yararlanılabilecek.

Bu kripto para biriminin kullanımı ile karşılıklı fayda sağlanması ve James Rodriguez fanlarının futbolcuya destek olacağı belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>