Y-Brush satışa çıkıyor

0

Y-Brush satış

CES 2019’da tanıtılan Y-Brush satışa çıkıyor. Bu diş fırçası, 10 saniye gibi çok kısa bir sürede dişleri fırçalayabilmesiyle dikkat çekiyor.

Y-Brush satış fiyatı ne kadar

Fransa merkezli FasTeesH, diş fırçalama işlemini daha kısa sürede daha verimli hale getirmek için uzun süredir Y-Brush isimli bir diş fırçası üzerinde çalışıyordu. CES 2019’da tanıtılan bu diş fırçası nihayet satışa çıkıyor.

Y-Brush, 2019’da başladığı fon toplama çalışmalarını 2020 öncesinde tamamlamayı başardı. Şimdiye dek 165 bin dolar bağış toplayan şirket, bu alandaki hedefine ulaştı.

Naylon kıllara sahip olan diş fırçası, tasarım olarak bir ağızlığa benziyor. Y-Brush ile üst ve alt dişlerin temizliği 5’er saniyede tamamlanıyor. Y-Brush’ın tam dolu batarya ile 1 ay boyunca kullanılabildiği ve satış fiyatının ise 30 dolar olduğu belirtiliyor. İki adet başlıktan oluşan kitin satış fiyatı ise 125 dolar olarak açıklandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>